czwartek, 22 listopada 2012

Książę Myszkin i Parfion Rogożyn – czyli Czarny i Pingwin szukają domu.


Maluchy trafiły do nas w wieku ok. 8 tygodni, miały straszny koci katar, mnóstwo pcheł i kleszczy. Znalezione na jednym z opuszczonych budynków na wrocławskich Kuźnikach. Dwie futrzaste, przerażone kulki.

Teraz tygodni mają 16. Są podrostkami idealnymi do adopcji. W domu tymczasowym przebywają u kociego behawiorysty, który zadbał o odpowiednią socjalizację w ich okresie krytycznym. Dodatkowo wychowywane przez dwuletnią Tośkę, która była namiastką ich mamy, albo starszej siostry, która da kuksańca gdy bracia są za bardzo rozbrykani.

Bezproblemowo korzystają z kuwety, grzecznie jeżdżą samochodem. Zawsze towarzyszą w codziennych czynnościach, od porannego krzątania po kuchni po wieczorną kąpiel i spanie. Kiedyś dzikie i bajaźliwe, teraz mruczące już w drodze z podłogi na ludzkie ręce. Niesamowite pieszczochy :) 


Czarny i Pingwin to wspaniali bracia, zależy nam, żeby trafiły do jednego domu ponieważ...

Książę Myszkin vel. Czarny – jest bardzo nieśmiały. Spokojny i kulturalny, zawsze się trzy razy zastanowi zanim coś zrobi czy to aby na pewno bezpieczne i opłacalne.

Parfion Rogożyn vel. Pingwin – odważny i ciekawski, zawsze wszędzie go pełno, wsadzi nos nawet do gorącej kawy.

… doskonale się wspólnie uzupełniają. Pingwin dodaje Czarnemu odwagi, ośmiela go. Czarny w zamian potrafi brata wyciszyć i uspokoić. Są sobie bardzo bliskie, nowe kąty zawsze sprawdzają w duecie. Zachęcamy do wizyt przedadopcyjnych i zapoznania się z maluchami :)


Wymogi adopcji:

- cierpliwość i dobre serce,
- zabezpieczenie okien/balkonu,
- podpisanie umowy adopcyjnej,


  
Korzyści:


- dwa wspaniałe koty dogrzewające w zimne wieczory,
- magiczne mruczenie, tworzące z opiekunem system dolby surround,
- bezpłatne konsultacje z kocim behawiorystą,
- dozgonna miłość

Kocurki przebywają we Wrocławiu.

Zachęcam do kontaktu – 666 088 303 Wiktoria

 

Pamiętacie te niespodziankowe maluchy, które trafiły do nas w pewną niedzielę :-) Fajnie wyrosły chłopaki i teraz czas na poszukanie nowych domów. Proszę - pomóżcie z ogłoszeniami słodziaków. Nie mogę się napatrzeć - cudni są. I do tego tak świetnie sfotografowani. Oby teraz szybko znalazły kochający dom. Trzymajcie kciuki za kociaki-słodziaki :-)

12 komentarzy:

 1. Jakie piękności! Trzymam kciuki, żeby znalazły kochającego opiekuna, takiego na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę żeby szybko znalazły domek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne chłopaki ! Kciuki mocne za domek ...
  A wydarzenie na FB zrobiłaś ?
  Jak masz to daj tu linka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie śliczne koteczki, uszki mają piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia chłopaki, 3mam kciuki mocno :-)
  Ale mają piękne rosyjskie imiona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiktoria zawsze wymyśla kociakom do adopcji fajne imiona :-) Niestety tym razem Parfion trafił gorzej - aż chce się do niego mówić Parchatek choć zupełnie na to nie zasługuje :-)

   Usuń
 6. Trzeba przyznać kotce "Mamuśce", że kociaki po niej są przepiękne. (Mam nadzieję, że już niedługo i w przyszłym roku ją ciachniemy)
  Chłopaki też są przeurocze. Wczoraj znowu widzieliśmy je na własne oczy. Głaskania za bardzo nie było bo Myszkin lekko był onieśmielony naszym towarzystwem a Parfion był zbyt zajęty robieniem różnych rzeczy - jak to mały kociak. Myszki, piórka itp świetnie działają na chłopaków. Obaj mają cudowne aksamitne futerka i przepiękne pyszczki. Kociaki do schrupania - sama słodycz :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne chłopaki. Razem wyglądają jak kiedyś Baldrick i Mefisto. Super jakby dorastali dalej razem. Ja dokociłem się ostatnimi dniami, a na więcej nie mam już możliwości. PS Czarnuszek jak był mały wydawało mi się, że będzie bardziej puchaty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jacy fajni bracia:-)
  I ile cudnych zdjęć:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Koty ładne i zdjęcia bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie podrośli obaj :) Oby szybko znaleźli dom.
  Gin&PT

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)