piątek, 22 lutego 2019

Lutowe koty

Dzisiaj udało mi się złapać kocią bandę w komplecie. Pomyślałam, że to dobra okazja aby się trochę przypomnieć na blogu.


Koty mają się dobrze. Trochę gorzej
ze mną bo dziś dostałam zwolnienie na drugi tydzień i antybiotyk. Takie są skutki niedoleczenia styczniowej choroby. Ale kotki na szczęście wspierają mnie i grzeją.


Pochwalę się jeszcze moim ostatnim kocim nabytkiem. Zakup charytatywny na rzecz Fundacji Fabryka Dobrych Działań. To najlepsza fabryka na świecie bo produkuje kocie dobro. I można jej podarować 1%.7 komentarzy:

 1. Ja też już 1% na zwierzaki przekazałam. I tez mam antybiotyk a to dlatego bo od zeszłego wtorku trzymalo mnie i trzymalo i zatoki poszły i uszy przytkane i nie ma wyjścia. Podobno bardzo grypa szaleje :(

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to takie niewiadomo co. Kaszel i katar paskudne. Tylko ten kaszel od miesiąca mnie już meczy. Ech zima... Zdrówka życzę 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. My też już przekazaliśmy 15 na pomoc zwierzakom.
  Torbą fajowa , ale kocia banda najpiękniejsza :D
  Ewuś zrób sobie lekarswo - syrop z czosnku, miodu i octu jabłkowego.
  Poszukaj w necie co i jak ...
  Ja mam zawsze w lodowce i leczę całą rodzinę. Jak się w porę zacznie brać to choroba się nie rozwinie. A jak już chorujesz to pomoże wyleczyć :-)
  Zdrówka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jesteście szybkie z tymi pitami. Ja zawsze odwlekod złożenie 😀 Dziękuję za podpowiedź z syropem. Sprawdze 👍

   Usuń
 4. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)