piątek, 22 lutego 2019

Lutowe koty

Dzisiaj udało mi się złapać kocią bandę w komplecie. Pomyślałam, że to dobra okazja aby się trochę przypomnieć na blogu.


Koty mają się dobrze. Trochę gorzej
ze mną bo dziś dostałam zwolnienie na drugi tydzień i antybiotyk. Takie są skutki niedoleczenia styczniowej choroby. Ale kotki na szczęście wspierają mnie i grzeją.


Pochwalę się jeszcze moim ostatnim kocim nabytkiem. Zakup charytatywny na rzecz Fundacji Fabryka Dobrych Działań. To najlepsza fabryka na świecie bo produkuje kocie dobro. I można jej podarować 1%.9 komentarzy:

 1. Ja też już 1% na zwierzaki przekazałam. I tez mam antybiotyk a to dlatego bo od zeszłego wtorku trzymalo mnie i trzymalo i zatoki poszły i uszy przytkane i nie ma wyjścia. Podobno bardzo grypa szaleje :(

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to takie niewiadomo co. Kaszel i katar paskudne. Tylko ten kaszel od miesiąca mnie już meczy. Ech zima... Zdrówka życzę 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. My też już przekazaliśmy 15 na pomoc zwierzakom.
  Torbą fajowa , ale kocia banda najpiękniejsza :D
  Ewuś zrób sobie lekarswo - syrop z czosnku, miodu i octu jabłkowego.
  Poszukaj w necie co i jak ...
  Ja mam zawsze w lodowce i leczę całą rodzinę. Jak się w porę zacznie brać to choroba się nie rozwinie. A jak już chorujesz to pomoże wyleczyć :-)
  Zdrówka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jesteście szybkie z tymi pitami. Ja zawsze odwlekod złożenie 😀 Dziękuję za podpowiedź z syropem. Sprawdze 👍

   Usuń
 4. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest tych kotów troszkę i w sumie wyżywić i zaopiekować się takim stadkiem to na pewno nie lada wyzwanie. U mnie w domu jest tylko jeden kot i jestem zdania, że całkowicie mi on wystarczy. Ostatnio przyszedł do nas zamówiony furminator https://sklep.germapol.pl/pl/furminatory-dla-kota.html który jest świetnym narzędziem do wyczesywania.

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)