wtorek, 3 maja 2016

Ciąg dalszy majówki

Mimo zapowiedzianego deszczu udaliśmy się dziś na poszukiwanie jazu rędzińskiego. Byliśmy już kiedyś w tym miejscu na rowerach a niedawno próbowaliśmy je znaleźć na pieszo. Jak, że się nie udało dziś znowu ruszyliśmy na rowerach. Las Pilczycki  to zachwycające miejsce. Dziś niestety deszcz pokrzyżował nam plany i wycieczka była trochę krótsza niż planowaliśmy. Ale na szczęście to blisko i na pewno nie raz jeszcze tam pojedziemy. 
Las jest zachowany w bardzo naturalnym stanie, widać bardzo dużo działalności bobrów. Spotkany dziś pan opowiadał, że spotkania z sarnami i dzikami to normalna sprawa. My takich zwierzaków wprawdzie nie spotkaliśmy ale i tak zachwycaliśmy się lasem. Te zdjęcia zrobiłam w marcu podczas spaceru dlatego jeszcze tak mało zieleni. Musiałabym się tam kiedyś wybrać na łowy typowo fotograficzne bo te wszystkie zdjęcia to takie przy okazji telefonem.
3 komentarze:

 1. Wspaniała majówka i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam świetny blog super zdjęcia i ciekawe informacje. Zapraszam również na mojego bloga w którym przedstawiam historię moich 8 kotków na moim blogu są interesujące informacje i zdjęcia wstawiane na bieżąco http://koty-koteczki-kotki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Majówka ciekawie wam minęła.
  Ładne zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)