czwartek, 9 czerwca 2011

Fotokoty

Lenka


Lenka upolowała nogę

Dyzia

Łatka

Dyzia
Jovi i Lenka


Bazylek

Łatka

7 komentarzy:

 1. Piękne koty :)
  Dyzio ma pocieszne kiełki i te plamki w oczkach ;))
  A co z Lenką ?
  Golfik nisi - rozdrapuje sobie szyjkę ? :(

  OdpowiedzUsuń
 2. O, to z Lenki tak "amator" nóg ;-) ?
  Faktycznie Dyzia ma super te kiełeczki, jak zauważyła Amyszka, a mój Gacuś sobie ukruszył górnego i dolnego po jednej stronie pyszczka, wet mówił, że tak się czasem zdarza. W ogóle uwielbiam czarne koty - Dyzia na drapaku - świetna fotka i Bazyl dostojnik :-)
  Łatka wygląda jak jakaś orientalna piękność :-)A Jovi jak to Jovi - mister World i już! Pozdrawiam całą bandę :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Amyszko Lenka rozdrapywała cały czas trzy ranki. Pozostałe goiły się spokojnie ale tam gdzie były największe widać, że ją swędziało. Więc nosi golfik ze skarpetki. Powoli goi się dalej.
  O plamki w oczach Dyzi pytałam nawet wetkę. Ale mówi, że tak po prostu jest. Kiełki jej sterczą faktycznie zabawnie z pysia - to nasza wampirzyczka jest :-)
  W Łatce od jakiegoś czasu widać zmiany na lepsze - jest spokojniejsza, bardziej towarzyska. Cieszy mnie to bardzo bo kochana z niej kicia i smutno mi było jak tak ciągle uciekała.
  Bazyl i Jovi to kochane chłopaki - jak zawsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarnym kotom chyba jakoś częściej kły wystają niż innym ;) Mój Demoniusz też ma ukruszony kieł - lewy. Teraz wampirzy się niesymetrycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. errata: Demoniusz ma ukruszony prawy kieł! Wybaczcie, ale tylko za kierownicą samochodu nie mam problemu ze stronami ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne jak zwykle twoje koty, a zwłaszcza szarooka łowczyni nóg :) Niech się cała dobrze zagoi.

  Gin i PT

  OdpowiedzUsuń
 7. A mnie się Lenka kojarzy z moim Boguśkiem. Oba takie miziaki :) Mojej Czarnej, podobnie jak Dyzi i Demoniuszowi od will.ow też wystają kiełki :) Reszta kociego towarzystwa również jest urocza.

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)