czwartek, 31 grudnia 2015

Wszystkiego dobrego w nowym roku :-)

No i 2015 dobiega końca. Pod wieloma względami to był całkiem udany rok. Tylko końcówka nie jest dla nas najlepsza. Nasza Dyzia jest ciężko chora i rokowania wciąż są niepewne tym bardziej, że je bardzo malutko. Ale znowu przychodzi pod kołdrę i miauczy ponaglająco żeby ją głaskać więc wciąż mamy nadzieję.
Year 2015 is over. It was a good year for us. Except last few days. Our kitty Dyzia is very sick and we still don't know how it will finish. But we still have hope that everything will be all right.

Było  sporo fajnych momentów
There were many nice moments


To kolejny rok kiedy wytrwałam z bieganiem a tak naprawdę to już się całkiem w nim zakochałam. Odważyłam się i pobiegłam w dwóch biegach - na 5 i 10 km. Myślę, że jeszcze będą kolejne starty. Ale tak naprawdę najważniejszy jest spokój i frajda jaką daje mi bieganie.
It was another year with running. And I really love it. I dared to ran in two races and I think that I will do it in 2016 too. But the most important thing is calmness and happines which gives me running.


Spełniłam swoje wielkie marzenie i odwiedziłam Drakulę. Wakacje w Rumunii były wspaniałe a Transylwania nas oczarowała. W głębi duszy marzę o tym aby znowu tam pojechać i zobaczyć inne części tego pięknego kraju.
In July I realized my dream about visiting Dracula. Our ten days in Romania were great and I was bewitched by Transylvania. I would like to go there once again and see another parts of this beautiful country.


Nasza kocia banda jak zwykle dostarczała nam radości. Łobuzy sypią żwirek i wszędzie gubią futro, ganiają się tupiąc jakby były stadem koni ale i tak je uwielbiamy. Dodatkowo wielką radość sprawił nam Kostek, który bardzo się wyluzował i całkowicie przestał się chować po kątach.
Our cats always bring joy to our home. They mess around all the time but we still love them. I can't imagine our home without them. 


Karol wyremontował nasz balkon. Teraz to naprawdę wspaniałe  miejsce. Także dla kotów które dostały w prezencie nowe półki do skakania. A ja na gwiazdkę dostałam książkę o uprawie warzyw na balkonie i mam nadzieję, że uzbrojona w wiedzę w końcu będę miała zielony balkon. To moje miejsce relaksu.
This summer we had "extreme makeover - balcony edition". Now this is wonderful place for us and our cats. I love eat, read and relax there. My only hope is that I will become better gardener because I would like to have really green balcony.


Nie do końca jestem zadowolona w kwestii mojej twórczości choć zrobiłam trochę prac. Mam jednak nadzieję, że w nowym roku będzie lepiej z moją motywacją i weną. W tym roku chyba zrobiłam więcej zdjęć telefonem niż aparatem. Telefon zazwyczaj mam pod ręką i aż się prosi żeby wszystko fotografować.
It was not the most creative year in my life. I hope that 2016 will be better and I will find more inspirations and I will be more diligent. I made many photos with my phone because it's always close at hand so I can't resist.


Ten rok był także rokiem eksperymentów w kuchni. Już stale pieczemy chleb bezglutenowy i wszystkie inne wypieki też staramy się robić z takich mąk. Jeszcze długa droga przed nami do lepszego odżywiania ale cały czas robimy małe kroki w tą stronę.
We are working on improving our cooking. We want to eat better and healtier so we started bake gluten free bread and pastries. There is still so much to do but I hope that step by step we will eat better food.


Wszystkiego dobrego w nowym roku!
Happy new year!

4 komentarze:

  1. Wszystkiego dobrego i najlepszego w Nowym Roku !

    OdpowiedzUsuń
  2. Również życzę Najlepszego!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję Wam bardzo i wzajemnie wszystkiego dobrego dla Was oraz zwierzaków :-)

    OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)