wtorek, 18 marca 2014

Miłe rzeczy

Dziś znalazłam w skrzynce kopertę. W środku była nagroda od dwóch przeuroczych chłopaków Antka i Atoma. Z mój wierszyk dostałam torbę eko - z długimi uszami co dla mnie bardzo ważne bo takie tylko używam. A tą będę używać z tym większą przyjemnością, że jest czarna i KOCIA :-) Do tego zapinka dla której też na pewno znajdę godne miejsce :-) Naprawdę się cieszę z nagrody więc dziękuję Wam bardzo!
I am very happy because I received prize in the cat competition on a Antek and Atom's blog. I wrote a poem to answer the question - why do you love your cat? 


A na deser Kostek ze swoją ulubioną zabawką - papierkiem po krówkach. Nie wiem co takiego jest w tych papierkach ale Kostek fantastycznie się nimi bawi, prosi o rzucanie i łapie go albo aportuje. Ostatnio wszystkie papierki wrzucił za łóżko więc przyszedł do mnie i miauczał aby je powyciągać. I znowu była zabawa :-)
Kostek and his favourite toy - the candy wrapper. He loves to play with them. He retrieves them like a dog or grabs like goalkeeper his ball.

Uszka aż różowe z przejęcia
Kostek's little pink ears


I jeszcze mały różowy nosek Omlecika :-)
Omlet's little pink  nose

8 komentarzy:

 1. Fajny prezent dostałaś :)
  Moje kociaki lubią jak zwijam im sreberko w kulkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas sreberko mniej się podoba. A już Kostek kocha tylko te jedne krówkowe papierki. Więc się u nas mówi, że kupujemy krówki dla kota :-)

   Usuń
 2. bo taki papierek fajnie mleczkiem pachnie :) nasze poszły krok dalej i podjadają krówki, oczywiście nie dajemy im słodyczy..
  Bardzo się cieszymy, że przesyłka się podoba :) pozdrowienia A&A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że nasze krówek nie kradną jeszcze :-) Dziękujemy za fajną zabawę :-)

   Usuń
 3. Gratuluję fajnej wygranej :) Miziaki dla wszystkich Waszych kociaków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miziam codziennie - tego nigdy za dużo :-)

   Usuń
 4. Gratuluję ślicznej torby :-)
  U nas też papierki mają wzięcie, choć od kiedy jest Fela - psuje kotom wszystkie zabawy :-(
  Buziaczki w różowe omlecikowe noseczki :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Oj takie noski różowe to można by całować bez końca - choć czasem myślę sobie gdzie koty te noski wkładają i wybieram do całowania czółka :-)

   Usuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)