sobota, 6 lipca 2013

Nie kupuj - adoptuj

Na facebooku przez ostatnie dni trwała akcja nie kupuj - adoptuj. Oczywiście przyłączyłam się do akcji zmieniając obraz w tle.


Wiem, że niektórzy z nas kochają zwierzaki rasowe. Mam nadzieję, że nie poczują się urażeni tą akcją. W końcu chodzi w niej o dobro zwierzaków. Ważne jest aby pamiętać, że RASOWY = RODOWODOWY i kupować swoich pupili w sprawdzonych hodowlach.

6 komentarzy:

 1. Ale jest wyjście - jak ktoś pragnie mieć psa lub kota rasowego z papierami - wstąpcie na Wolską 60 w Warszawie. Mieści się tam tak zwane Okienko - Jak ktoś z jakiś przyczyn nie może zatrzymać zwierzaka oddaje na Wolską. Jest tam bardzo dużo rasowych zwierząt. Prowadzi to Okienko koleżanka mojej córki. Ludzie kupują sobie rasowego psa lub kota potem im się znudzi i oddają - okropność !! ale jest to też szansa dla dobrych ludzi kochających zwierzęta i marzących o rasowym psie lub kocie.

  OdpowiedzUsuń
 2. MNie akurat podobaja te zwyklaczki, nierasowe, mieszance :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie na wsi wysyp drobnicy, już dwa kotki z moją pomocą znalazły dobre domy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jak najbardziej popieramy! nie czujemy się urażeni chociaż jesteśmy kupieni, popieramy w pełni!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też jestem za tym, aby adoptować i choć mam cztery rasowce to dwa są z papierami z hodowli (niestety kupowane na raty, sic!) ale dwa rasowce w typie bez dokumentów adoptowałam z fundacji i zawsze powtarzam, że rasowca też można adoptować byle go tylko nie traktować jak zabawki, która mogłaby się znudzić...każdego kota trzeba kochać do końca życia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkając we Wrocławiu adoptowałam dwie małe czarne kotki, dachowce i myślałam, że to już jest ich Eldorado, gdy okazało się, że są bardzo chore, wydałam już 7 tys na leczenie, ale warto, bo są cudowne

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)