czwartek, 18 kwietnia 2013

Pobudka

Zima już dawno sobie poszła i robi się powoli zielono. Czas obudzić się ze snu zimowego i napisać coś na blogu. Przypomnieć efkowe koty.

Ostatnio jestem dość zajęta bo robię rysunkowe zlecenie. To najpoważniejsze rysunkowe wyzwanie przed jakim stanęłam do tej pory. Na razie nie będę pisać szczegółowo ale w każdym razie w grę wchodzi dużo rysunków pewnego kota, stadka myszy oraz matematyka :-)

Ponadto w pracy zostałam sama co oznacza więcej pracy niż normalnie bo mimo pomocy z drugiego sklepu i tak robią mi się nadgodziny. Nie jestem tak do końca zadowolona z tego tym bardziej, że sytuacja ogólnie nie jest za ciekawa. Trochę dołujące to wszystko co się dzieje w tym roku w mojej pracy :-(

Na szczęście chociaż w końcu jest wiosna. Do pracy jeżdżę rowerem co sprawia mi wielką frajdę. Koty wreszcie mogą posiedzieć na balkonie. Widać już coraz więcej zielonych liści i jest wreszcie ciepło i słonecznie.

Tak wyglądają zadowolone z wiosny koty :-)
Czarne koty nie chciały wczoraj pozować ale nadrobię to w najbliższym czasie :-)

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia - widać że są zadowolone :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. balkon to jest to co domowe kotki bardzo lubią...pod warunkiem, że ogrzewa go słoneczko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcia, jak zwykle zresztą :))
  Jak już napisałam w następnym poście zazdroszczę Wam takiego ładnego balkonu. U mnie kanapa by się nie zmieściła, choć i tak nie mam co narzekac, bo nie jest to maleńka klitka ;))

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)