wtorek, 12 lutego 2013

Komputerowo i nie tylko

Po pierwsze mamy od jakiegoś czasu problemy z internetem na komputerze. Doprowadza mnie to szału bo z laptopa nie korzysta się tak wygodnie jak z komputera stacjonarnego. Zresztą nie mam na nim zdjęć, programów do obróbki itp. Cokolwiek chcę zrobić na blogu to mam solidnego wnerwa bo ciężko idzie. Oczywiście prace nad renowacją komputera są w toku. Niestety brak czasu sprawia, że to co powinno zająć dwa dni zajmie pewnie ze dwa miesiące. A ja pewnie zwariuję lub całkiem wypadnę z blogowo-internetowego świata. Bo mam już zaległości nie tylko w pisaniu własnych postów ale i w komentowaniu Waszych wpisów.

Ale żeby nie było tylko źle to przedstawiam Wam nowego stwora, którego uszyłam klika dni temu. Postanowiłam zmierzyć się z innym zwierzakiem niż kot.

Wersja podczas tworzenia


Oraz zwierz ukończony czyli Pies Prototypowy 

5 komentarzy:

 1. Super zwierzak :-))) Współczuje problemów komputerowych, nic tak nie wnerwia, jak opornie reagujący komp ;-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Prototypek świetny ( imie? też, czy zdrabnia się to Protek ? a może Protuś ) Z komputerem tak czy inaczej wygrasz :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Protuś :D.... Śliczny zwierz :). Oby szybko internet zaczął działać :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to jamnik? Bardzo słodki. Pozdrawiamy bardzo, a komputerem się nie stresuj!

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)