poniedziałek, 25 lipca 2011

Stara przyjaciółka

Od kiedy mieszkamy w naszym mieszkaniu staram się odgruzować dom rodziców z moich gratów. W czasie urlopu przyjechała ze mną moja stara przyjaciółka. Ostatnie lata spędziła w piwnicy ale wcześniej dzielnie mi służyła. Ku mojemu zdumieniu odkryłam na jej tyle datę kiedy ją dostałam - 12/05/1992. Kawał czasu. Jak na swój wiek całkiem dobrze się trzyma :-)

Sztaluga

5 komentarzy:

 1. Lubię takie starocie, będące kawałkiem naszej osobistej historii, odszukane gdzieś w piwnicy czy na strychu. A ja właśnie wczoraj przywiozłam od rodziców jedyną lalkę jaka pozostała po moim dzieciństwie :-) Pozdrawiam Ewo

  OdpowiedzUsuń
 2. Szmat czasu.. Niedużo jest takich rzeczy, które oprócz sentymentu przydają się po 20 latch.
  A ta się chyba przyda? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wilddzik fajnie odkryć zabawki z dzieciństwa. Mnie się żadne nie ostały.
  Ze sztalugą łączy się dużo wspomnień. Wiele godzin spędzonych na malowaniu i rysowaniu. Pamiętam, że kiedy ją dostałam wszystko wydawało się proste. Liceum plastyczne, Akademia Sztuk Pięknych i "bycie artystką". Życie zweryfikowało moje plany i wszystko potoczyło się inaczej. Czasem żal ale widać życie miało dla mnie inne pomysły. Szkoda tylko, że już nigdy potem nie byłam taka pełna nadziei, optymizmu i pewna tego co chcę robić w życiu.
  Tak Barbarko - mam nadzieję, że sztaluga jeszcze nie raz się przyda :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co to jest ?
  Chyba sztaluga ?
  To przyda Ci się jeszcze :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna przyjaciółka :-) Też mam sentyment ...;)

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)