niedziela, 6 lutego 2011

Niedziela w kuchni i na balkonie

Tak mnie dziś naszło żeby sfotografować puszki na herbatę z kotami jakie mam.
A koty oczywiście pomagały :-) 

Niestety rzadko widuję kocie puszeczki. Dwie z nich dostałam od przyjaciółki. Oddała mi je bo wie, że mam kociego świra. Dwie te po prawej udało mi się kupić. W każdym razie już wiem, że kocim puszkom nie przepuszczę.

Potem postawiłam na stole kocie kubki. Tych mam trochę więcej. Ale i tak jak trafi się kolejny fajny kubek to kupię bo kubki uwielbiam od dawna a kocie to już w ogóle. Niestety mam też talent do zbijania właśnie tych z kotami. Pewnie dlatego że najczęściej ich używam. A poza tym mam też kilka kubków z psami. A co :-)

Jako że temperatura była dziś całkiem przyjemna koty buszowały po balkonie. Oczywiście Jovi i Bazyl najwięcej ale dziewczynki też wyszły. Jednak nie zdążyłam ich sfotografować.5 komentarzy:

 1. Ostanie zdjęcie Bazyla oraz Joviego jest świetne. Nie wiem jak to się stało, ale ja nie "zaposiadam" żadnego kociego kubeczka. Koniecznie muszę to zmienić :)Twoja kolekcja mnie zainspirowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie ostatnie świetne i trochę komiczne dla mnie - kojarzy mi się z filmem braci Marx - gdy udawali, że są czyimś odbiciem. Te kotki pozę imitują nieźle, tylko kolory się nie zgadzają. :-)
  A my staliśmy się ostrożni z kubkami w koty - bardzo dużo ich jest! A ostatnio pojawiają się jeszcze takie bardzo ładne, ale baaardzo drogie...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocie kubki się zdarzają, też przyznaję się do braku kolekcji, chociaż mam jeden w domu. :) Ale te puszki..! Cudne! A faktycznie, rzadko się je widuje...

  Ostatnia fotka świetna, taki koci dialog. :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takich drogich kubków w sklepach herbacianych nie kupuję. Chyba bym się zapłakał jakbym taki stłukła. Ale jak trafię na fajny kubek w dobrej cenie to czemu nie :-) W Tesco są fajne kubki. I na bazarku na forum Miau :-)
  Wu mnie też się chłopaki z braćmi Marx i ich lustrzanym skeczem skojarzyli.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale fajna kolekcja! super :)

  mój kot jak na razie wychodzi na tzw. pięciominutówki, bo po chwili na balkonie jest dla niego zbyt chłodna atmosfera...czasem się zastanawiam, po co mu to futro?! :)))

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)