czwartek, 28 października 2010

Dziewczynki :-)

Kiedy wróciłam dziś ze spaceru ujrzałam słodki widok. Nasze kocie dziewczynki spały razem na łóżku. Rzadko już widuję je tak razem. Dużo częściej śpią dwójkami. A dziś taki widoczek - cała trójeczka słodko przytulona.A przecież kiedyś taki widok nie należał do rzadkości :-) 

12 komentarzy:

 1. Mamulu jedyna, jakie widoki niesamowite :] lepsze od tv, radia i gazety razem wziętych. tylko internet wolę trochę bardziej :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Cud,miód i orzeszki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak patrzę, ewung, na Twoje stadko, to zawsze trochę żałuję, że ja mam jedynaka... :-) Ale jakoś ciągle brakuje mi odwagi, żeby się "dokocić"... :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje kity też jakieś mniej przytulaśne sie zrobiły. Trójkami to śpią tylko razem ze mną w wyrku. Zazdroszczę takich widoków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Koty wiedzą, co dobre, a niby takie mało stadne z nich zwierzaki! Pozdrawiam!
  Ola
  www.pso-ko-ty.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że moje dziewczynki się podobają. Są naprawdę słodkie. Jak tak je razem zobaczyłam to wzruszyłam się trochę. Przecież przez kawałek czasu tak właśnie wyglądał u nas stan zakocenia. Trzy koteczki :-)
  Witam serdecznie Porcelanowy Blogu i kotanja :-)
  Beata ja nie wiem jak to jest mieć jedynka - od razu była Dyzia i Rózia. Nigdy nie żałowałam decyzji adopcji od razu dwóch kotek. Chyba dlatego też było mi łatwiej podjąć decyzję o kolejnych dokoceniach - bo chyba trudniej się zdecydować jak się przez dłuższy czas miało kota jedynaka.
  Mosame to prawda, że łóżko integruje koty - u nas potrafi czasem piątka się do łóżka wepchać :-)
  No właśnie Olu niby koty to samotniki a jednak wydaje się czasem że potrzebują innych kotów czy też psa do szczęścia :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. jaka zgoda panuje :)) ... widac, ze zima sie zbliza... koty szukaja cieplego :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Adoptowałam maleństwo kilka dni temu i stan zakocenia wynosi 3 :)
  Miałam już wcześniej trzy koty a nawet pięć ale poszły do ludzi.
  Na początku wiadomo-domownicy nie trawią intruza.
  Warczenie,buczenie,prychanie i zajadłe syczenie....ale po ośmiu dniach,wracając dziś z pracy ujrzałam jak cała 3 leży na sofie (oczywista jak najdalej od siebie i poodwracane tyłkami do Małego ale jednak!)
  Jakie to piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. przesłodki widok :)
  A ja mam samych chłopaków ;))

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz zgodną kocia rodzinę. Ja mam jedną kotkę, która jest śliczna gdy chce to słodka i miła ale nie znosi innych kotów ani w naszym domu ani w naszym ogrodzie. Wszystko jest jej i basta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kotanja gratuluję dokocenia. Jak już razem leżą na jednej kanapie to będzie dobrze :-)
  Amyszko my przez pewien czas mieliśmy same dziewczynki. Potem doszli Bazyl i Jovi - i muszę napisać - chłopaki fajne są :-)
  Maus nie wiem jak z tą zimą - koty i tak ciągle chcą na balkon - chyba im zimno niestraszne :-)
  Nie każdy kot akceptuje towarzystwo. Nasze na szczęście się dogadały i chyba się lubią. Choć czasem padają między nimi "ostrzejsze słowa".
  Kiedyś zrobiłam dziewczynkom galeryjkę w necie i jest tam krótka fotograficzna historia dokcenia Dyzi i Rózi Łatką http://kociarnia.friko.pl/kotki.htm

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepiękny koci komplecik. Każda inna, a każda śliczna.
  ps. Ja na moje cztery też mówię "dziewczęta" ;)

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)