czwartek, 26 sierpnia 2010

Kartonkoty

Kupiliśmy naszym kotom drapak. Był w promocji więc zaszaleliśmy :-) Na razie nie wzbudził wielkiego entuzjazmu. Spodobał się za to karton w którym drapak przysłano.
Jovi pomaga w składaniu
kartonowe zabawy
nie każdy może spać w super kartonie,
niektórym musi wystarczyć zwykły karton z Ikei


a Bazu woli podpierać ścianę

11 komentarzy:

 1. Fantastyczne te koty, taka po prostu rodzina, społecnzość - jeden dostojny, drugi woli wygłupy i bawi się w Misia z Okienka :)
  Uwielbiam kocią powściągliwą obecność - niby nic ich nie obchodzi i śpią sobie niedbale, ale niech no tylko coś nowego się w domu pojawi, wyłażą z kątów, bo przeciez muszą WSZYSTKO wiedzieć.
  Psy są tak wulgarnie dosłowne w porównaniu z kotami! ;)
  pso-ko-ty

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje futerka dostały drapak na gwiazdkę i do tej pory nie wzbudził w nich żadnego entuzjazmu :) Natomiast każde pudełko, każda torba z zakupami lub bez :) wzbudza w nich dzikie żądze i chęć natychmiastowego zasiedlenia:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie to określiłaś pso-ko-ty - powściągliwa obecność :-) Tak to właśnie z kotami jest - mamy ich piątkę a potrafią sprawiać wrażenie jakby ich nie było. A czasem zupełnie odwrotnie :-)
  Koty mają jeszcze stary drapak który wystawiliśmy na balkon - teraz chętnie na nim śpią. Ale nie dziwię się że na razie wolą ten balkonowy - trzeba korzystać z lata :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ta Twoja gromadka :-) Drapak z budką i półeczkami, który dostał mój kot, nigdy nie wzbudził entuzjazmu... Stał, stał, pokrywał się kurzem, no więc wyniosłam go do piwnicy... Ale wszelkie kartony, torby, kosze - to co innego: totalna radocha dla kota! Tak samo mam jak jagus pisze... :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy kurier przynosi jakąś paczkę, mam wrażenie, że koty najbardziej cieszą się z kartonu... Olał, że w środki karma, żwir, kurzosierściozbieracze jakieś, o które będę się potykać. Zlewka! Najważniejszy karton! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. No ba! Karton to karton bez dwóch zdań. Koty chyba w genach mają miłość do nich :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiadomo, że pudła zwykle bezkonkurencyjne są, ale trzymam kciuki, żeby drapak znalazł uznanie w oczach choć części gromadki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A moje koty lubią swój drapak. Chociaż właściwie najbardziej lubią w nim hamak do spania ;)...
  Pudła są super ;).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ewung, pozwoliłam sobie przyznać Ci nagrodę przechodnią Bloggerów "To lubię!" :-) Szczegóły i uzasadnienie tutaj:
  http://mojkotija-beata.blogspot.com/2010/09/to-lubie.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Zostalas otagowana:)I otrzymalas ode mnie nagrodę przechodnią Bloggerów "To lubię!"

  http://dwa-brytki.blogspot.com/2010/09/to-lubie.html

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Nakarm koty - zostaw komentarz :-)
Feed the cats - leave a comment :-)